Otázky a odpovědi

Jak správně výbrat podlahovou krytinu?

Tuto otázku si položí snad každý, kdo o nové podlaze uvažuje. Podlaha je důležitá součást stavby, podtrhuje komfortnost našeho bydlení a přispívá významnou měrou k naší spokojenosti. Není to jen jakýsi interiérový doplněk, proto její výběr nemůže být nahodilý, má-li vydržet na dlouhou dobu. Rádi Vám s výběrem poradíme.

 

Důležité upozornění!!!                                                                                                                                                                         

Při stavbě nových domů, či bytových jednotek, mějte na paměti včasné rozhodnutí o tom, jaké podlahy budou do jednotlivých místností instalovány. Tato rozhodnutí mají vliv na celkovou výšku podlahové krytiny. Korekce těchto rozhodnutí až při vlastní realizaci pokládky podlahové krytiny způsobuje různé výšky podlahy a vznikají tak nepříjemné výškové rozdíly. Nabízíme konzultaci k této problematice.

Jak probíhá zprostředkování zakázky ve firmě Podlahy Tomek?

 

Prostor, na kterém se budou předpokládáné práce provádět, si zaměříme, zkontrolujeme podklad a vypracujeme zdarma cenovou kalkulaci. V případě zájmu domluvíme termín realizace.

 

Rádi uvítáme zájem soukromých osob, či malých i velkých firem. V naší vzorkové prodejně Vám rádi pomůžeme s výběrem typu i vzoru podlahové krytiny.

 

Kontakt

David Tomek

tomekpodlahy@seznam.cz

Pražská třída 591
Hradec Králové 4
500 04
Otevírací doba:
Po-Pá 10,00-18,00

Po telefonické domluvě i mimo otevírací dobu.

IČO: 72881666
DIČ: CZ7502093038

Info: 774 51 89 74
Prodejna: 776 89 08 08

Vyhledávání

KOMFORTNÍ BYT I NOVÝ DOMEK CHCE PODLAHY OD FIRMY TOMEK!

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode